Бакошський ліцей Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування

Потроху, команда розширюється, а школа стає кращою. Та ми навіть і не думаємо про відпочинок. У нас ще так багато планів, в нашій школі, так багато можна зробити!
Про нашу школу ви дізналися, але що ж таке самоврядування?

Учнівське самоврядування— це діяльність, в якій учні можуть діяти самостійно, вони мають такі ж самі права як і у вчителів, та мають можливість відтворювати свої ідеї.

Хто ми? Що таке шкільне самоврядування? Для чого це все? Як ми до такого дійшли?» Частенько в людей виникають такі питання.. Що ж, тоді до вашої уваги історія про нас, та про наше самоврядування.

На початку навчального року, в нас з’явилася нова директорка школи. Саме вона й запропонувала нам ідею про шкільне самоврядування. Звісно ж ми погодились, тому через деякий час в школі проходили вибори, на місце президента. На виборах учні проходили голосування, вибиравши тих, кого хотіли вони….Після виборів, в навчальному закладі почався активний розвиток. Але перед цим, президент мав право самостійно визначити собі заступників. Вони й почали роботу. На початку це була маленька команда. Та вже через кілька тижнів, до секторів, що вже існували, доєдналося дуже багато учнів. З цим, команда стала більшою та активнішою. Вам же цікаво, які в нас існують сектори? Отже, це:

1. Сектор ЗМІ
  2. Сектор екології