Про ліцей

Територія школи має площу 0,8 га, загальна площа приміщень 2363 м2 на двох поверхах закладу

Є кабінети:

• біології;
  • фізики;
  • хімії;
  • інформатики;

Навчальні кабінети оснащені  сучасними меблями,  технікою для мультимедійного супроводу освітнього процесу та наочними матеріалами.

Школа має у наявності 11 комп’ютерів, 7 ноутбуків, 2 мультимедійні комплекси, 3 мультимедійні проектори. Комп’ютери використовують у навчально-виховному процесі та в адміністративній діяльності, заклад має доступ до мережі Internet. Школа має комп’ютерні програмні засоби навчання, які використовуються у кабінеті інформатики. Також у наявності  6 принтерів. Активно використовується на уроках і виховних заходах мультимедійне забезпечення.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Навчальний заклад має актову залу, етнографічний музей, бібліотеку, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет заступників директора, кабінет технічного персоналу, фізичної культури, шкільну їдальню.

Проведення навчально-виховного процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення школи. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується їхній належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.

У школі освітлення природне і штучне, що забезпечується лампами денного освітлення. Електромережа у робочому стані. Опалення індивідуальне – природний газ, наявна власна котельня, обладнана відповідно до вимог. Адміністрацією школи спільно з радою школи проводиться відповідна робота з покращення зовнішнього вигляду будівлі і благоустрою території.

Установчі документи

Зі Статутом ліцею можете ознайомитись тут: https://drive.google.com/drive/folders/1z8cLj7fS1Q15LMYmWRHObH-zW4IdpUwK