Бакошський ліцей Історія школи

Історія школи

Свободянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів створена в 1956 році в с.Бакош. Це була перша україномовна середня школа в Берегівському районі. В школі в цей час навчалося 195 учнів і працювало 18 педагогів. Директором навчального закладу був Фельцан Василь Михайлович.

Прекрасна плеяда вчителів примножувала славу школи, сіючи розумне, добре, вічне в душах підростаючого покоління.

Нова школа ставить перед учительством нові завдання. Але головне з них – виховати творчу особистість, знайти ту «золоту жилку», що допоможе в розкритті творчих здібностей дитини.

У школі працюють досвідчені і талановиті педагоги. Не важливий поділ вчителів за категоріями, а важливо, щоб учитель любив дітей і свою працю, прагнув до вдосконалення. Саме такими є вчителі школи-творчі, мислячі, терплячі. Очолює цей педагогічний колектив в.о. директора ліцею Улиганець Анжеліка Михайлівна

Основним пріоритетним напрямком колективу є: реалізація особистісно-орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання дітей та підлітків через оновлення змісту освіти та впровадження нових освітніх технологій на всіх ступенях навчання.

Відкриття одвічних істин Життя, пізнання незбагненності живої природи, становлення характеру – усе це дається кожній людині в школі. Найбільше тішить учителів те, що випускники з особливим почуттям відгукуються про школу, гордо називають